درباره فایل تی سی  (انگلیسی: File Trade Center – فارسی: مرکز تجارت فایل) : تصور کنید شما تولید کننده محصول دیجیتال هستید، سرویس مرکز تجارت فایل، زیرساخت فروش در بستر تجارت الکترونیک را برای شما فراهم ساخته است! اگر با تعریف محصول دیجیتال آشنا نیستید؛ محصولاتی که ماهیت فیزیکی ندارند و از طریق شبکه قابل تحویل هستند.

درباره فایل تی سی

درباره فایل تی سی – مرکز تجارت فایل بیشتر بدانید

یک طراح گرافیک را در نظر بگیرید، محصول دیجیتالی مانند؛ کارت ویزیت طراحی کرده و آماده فروش است. اما چطور میتواند محصول دیجیتال خود را در اینترنت به فروش برساند؟! تخصص و تجربه طراح گرافیک، عموما تجارت الکترونیک، بازاریابی یا طراحی سایت نیست! حتی اگرهم در چنین زمینه هایی تخصص داشته باشد، محدودیت زمانی باعث کاهش کیفیت انجام امور خواهد شد.

حالا اجازه بدید این طراح گرافیک رو با سرویس مرکز تجارت فایل آشنا کنیم، وی قادر است، به فاصله ثبت نام در چند کلیک کوتاه، فروشگاه اختصاصی محصولات دیجیتال خود را در بستر تجارت الکترونیک راه اندازی نماید، محصولات را بفروش برساند، با مشتریان در ارتباط باشد، از آنها پشتیبانی کند و برند یا تجارتش را گسترش دهد.

نگرانی از بابت زیرساخت فروش و تجارت الکترونیک وجود ندارد، طراح گرافیک بدون دغدغه بر تولید و توسعه محصولات با کیفیت متمرکز است، مرکز تجارت فایل هم وظیفه بهبود، توسعه و نگهداری زیرساخت های فروش را بر عهده خواهد داشت.

درباره فایل تی سی ؛ لوگو(نشان) مرکز تجارت فایل

لوگو مرکز تجارت فایل

شکل کلی لوگو فایل تی سی (ابر)، نمادی_ست که عموما به عنوان فایل‌های آپلود شده در اینترنت شناخته می‌شود، همچنین، نماد پول(دلار) بیانگر موضوع تجارت خواهد بود. استفاده از رنگ‌های قرمز، مشکی و خاکستری در روانشناسی رنگ‌ها معانی خاص خود را دارد، آنها را در مدل لوگو فایل تی سی بررسی می‌کنیم:

  • رنگ قرمز؛ شور و هیجان: با مفهوم هیجان رقابت، در میان تولیدکنندگان متعدد محصولات دیجیتال.
  • رنگ مشکی؛ قدرت: با مفهوم فروشگاه فایلی جامع، قدرت گرفته از تولید کنندگان متنوع محصولات دیجیتال.
  • رنگ خاکسری؛ ثبات: با مفهوم توسعه روز افزون، جهت حفظ کیفیت ارائه خدمات مرکز تجارت فایل.

درباره فایل تی سی ؛ شروع به کار!

یکم آبان ماه ۱۳۹۵ فایل تی سی متولد شد. می‌توانید راهنمای خرید یا حتی فروش فایل را مطالعه و هم اکنون تجارت محصولات دیجیتال خود را در فایل تی سی آغاز کنید. خرید و فروش فایل، استفاده از خدمات پشتیبانی و سوابق خرید، تنها از طریق حساب کاربری امکان‌پذیر است. قبل از ثبت نام حتما قوانین و رویه‌های اجرایی را مطالعه فرمایید، همچنین؛ جهت دسترسی به اطلاعات تماس، به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.