درباره فایل تی سی

درباره فایل تی سی – مرکز تجارت فایل؛

فایل تی سی (انگلیسی: File Trade Center – فارسی: مرکز تجارت فایل) امکان تجارت یا خرید و فروش محصولات دیجیتال، را فراهم می‌نماید. اگر با تعریف محصول دیجیتال آشنا نیستید؛ محصولاتی که ماهیت فیزیکی ندارند و از طریق شبکه قابل تحویل هستند. مثلا در حوزه هنر، یک عکاس حرفه‌ای، می‌تواند به عنوان تولید کننده محصول دیجیتال، عکس‌های خود را به فروش برساند!! یا مثلا: برنامه نویسی، با تولید نرم افزار اختصاصی خود، می‌تواند آن را از بستر شبکه و تجارت الکترونیک به فروش برساند، از مشتریانش پشتیبانی کند یا خدمات پس از فروش ارائه نماید.

اگر می‌خواهید درباره فایل تی سی بیشتر بدانید؛ مجتمع تجاری را تصور کنید که مغازه‌های کوچک و بزرگی، هریک به صورت مجزا، در حال تجارت هستند، حضور و فعالیت آنها در اعتبار این مجتمع، تاثیرگذار خواهد بود. مشتری ممکن است به قصد خرید موبایل وارد این مجتمع شده باشد، اما در نهایت، علاوه بر موبایل، لپ تاپ و دوربین هم خریداری کرده!! نیازهای وی، با گشت و گذاری در مجتمع تجاری، میان فروشندگان متنوع، با انتخاب و خرید بهترین گزینه، رفع گردیده. در واقع احساس وی اینگونه است:

ایول! اینجا، همونجاست که دنبالش میگشتم!!!

مثال فوق درباره فایل تی سی صدق می‌کند؛ مرکز تجارت فایل: تولیدکنندگان محصولات دیجیتال به عنوان فروشنده فایل فعالیت می‌کنند. علاوه بر اینکه هر تولیدکننده، یک فروشگاه فایل اختصاصی برای نمایش محصولات منحصر به فرد خود، به مشتریانش را دارد، تمام محصولات در یک فروشگاه فایل جامع، تحت نام، کپی رایت و مسئولیت تولیدکننده، به مشتریان نمایش داده می‌شود. لذا؛ با رشد روز افزون مرکز تجارت فایل مشتریان بیشتر و بیشتری در فروشگاه فایل رفت و آمد می‌کنند، تولیدکنندگان کاملا اتوماتیک توسعه تجارت و بازار خود را احساس می‌کنند! نگرانی از بابت بازاریابی و تبلیغات وجود ندارد! تمرکز اصلی بر ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش است.

لوگو مرکز تجارت فایل

درباره فایل تی سی ؛ لوگو(نشان) مرکز تجارت فایل

اسکلت کلی لوگو فایل تی سی، نمادی_ست که عموما به عنوان فایل‌های آپلود شده در اینترنت شناخته می‌شود، همچنین، نماد پول(دلار) بیانگر موضوع تجارت خواهد بود. استفاده از رنگ‌های قرمز، مشکی و خاکستری در روانشناسی رنگ‌ها معانی خاص خود را دارد، آنها را در مدل لوگو فایل تی سی بررسی می‌کنیم:

  • رنگ قرمز؛ شور و هیجان: با مفهوم هیجان رقابت، در میان تولیدکنندگان متعدد محصولات دیجیتال.
  • رنگ مشکی؛ قدرت: با مفهوم فروشگاه فایلی جامع، قدرت گرفته از تولید کنندگان متنوع محصولات دیجیتال.
  • رنگ خاکسری؛ ثبات: با مفهوم توسعه روز افزون، جهت حفظ کیفیت ارائه خدمات مرکز تجارت فایل.

درباره فایل تی سی بیشتر بدانید

یکم آبان ماه ۱۳۹۵ فایل تی سی متولد شد. در پایین تمام صفحات سایت، لینک‌های کاربردی به سرعت در دسترس شماست. می‌توانید راهنمای خرید یا حتی فروش فایل را مطالعه و هم اکنون تجارت محصولات دیجیتال خود را در فایل تی سی آغاز کنید. خرید و فروش فایل، استفاده از خدمات پشتیبانی و سوابق خرید، تنها از طریق حساب کاربری امکان‌پذیر است. قبل از ثبت نام حتما قوانین و رویه‌های اجرایی را مطالعه فرمایید.