شرایط فروش فایل از انتشار محصولات فاقد اصالت و کیفیت تا حد امکان جلوگیری می‌کند. شرایط فروش فایل چهارچوب نظارت و بررسی محصولات قبل از انتشار در فروشگاه است. اگر؛ قصد فعالیت به عنوان فروشنده را دارید، یا هم اکنون در حال ارسال اولین محصول خود جهت بازبینی و انتشار هستید، محصول خود را با شرایط فروش مندرج در این صفحه مطابقت دهید، چنانچه حتی یک بند از موارد موجود نقض شود، محصول شما جهت انتشار و فروش عمومی تایید نخواهد شد.

شرایط فروش فایل و عرضه محصول

شرایط فروش فایل ؛ هویت تولیدکننده یا فروشنده فایل

طبق قوانین فروش فایل؛ تولیدکننده موظف به ثبت نام و فعالیت با اطلاعات هویتی معتبر و قانونی خود خواهد بود. جهت اطمینان از اصالت اطلاعات و هویت تولیدکننده، فایل تی سی از طریق آزمایش اطلاعات فروشنده، اقدام می‌کند. ممکن است با شماره‌های اعلام شده فروشنده تماس حاصل شود یا با ارسال بسته پستی، اهراز هویت و اطلاعات فروشنده بررسی گردد.

چنانچه؛ اهراز هویت یا اطلاعات فروشنده به هر نحو با شکست مواجه گردد، کلیه اعتبارات مالی حساب کاربری فروشنده به نفع فایل تی سی ضبط خواهد شد.

شرایط فروش فایل ؛ تولید، مالکیت و حقوق کپی رایت

هرگونه فروش، در مرکز تجارت فایل، فقط برای تولیدکنندگان محصول دیجیتال امکان‌پذیر است. به عبارت ساده‌تر شما باید خودتان خالق فایلی ارزشمند جهت فروش باشید، در غیر این صورت به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی قادر به فروش فایل‌هایی که خودتان آنها را تولید نکرده‌اید نیستید. اگر تولیدکننده و مالک حقوق کپی رایت محصول نیستید، اقدام به فروش فایل نفرمایید.

چنانچه؛ در هریک از مراحل فعالیت، مشکلی از بابت مالکیت و حقوق کپی رایت محصول شناسایی یا گزارش شود، کلیه اعتبارات مالی حساب کاربری فروشنده به نفع فایل تی سی ضبط، و در صورت لزوم، به حساب خریداران عودت می‌گردد.

شرایط فروش فایل ؛ اصالت و کیفیت محصول دیجیتال

فایل‌های محصول باید از نظر اصالت کامل، سالم و فاقد هرگونه محتوای مجرمانه یا آسیب پذیر(ویروس و…) باشند. همچنین؛ محتویات (فایل‌ها) و عملکرد محصول با توضیحات مندرج باید تطابق کامل داشته باشد. از نظر کیفیت کلیه محصولات دیجیتال باید با بالاترین کیفیت ممکن حسب استانداردهای روز دنیا تولید و عرضه شده باشد.

چنانچه؛ در هریک از مراحل فعالیت یا فروش فایل، عدم اصالت یا کیفیت مطلوب محصول مشخص شود، کلیه اعتبارات مالی حساب کاربری فروشنده به نفع خریدار ضبط و به حساب آنان عودت می‌گردد.

شرایط فروش فایل ؛ شرایط عمومی تایید محصولات

علاوه بر موارد فوق، استانداردهایی که طی مرحله بازبینی، تایید و انتشار محصولات در مرکز تجارت فایل، بررسی خواهند شد، جهت اطلاع شما بدین شرح است:

  • آپلود تصویر بند انگشتی محصول(ابعاد اجباری ۱۰۰ در ۱۰۰ پیکسل – برای مشاهده نمونه کلیک کنید).
  • آپلود تصویر توضیحات تکمیل محصول(ابعاد اجباری ۶۰۰ در ۳۰۰ پیکسل – برای مشاهده نمونه کلیک کنید).
  • آپلود حداقل یک تصویر به عنوان تصویر محصول(حداقل ابعاد مورد قبول ۵۰۰ در ۵۰۰ پیکسل).
  • عنوان مرتبط و صحیح طبق اصول سئو. (توسط ناظر قابل اصلاح و بهبود است)
  • حداقل توضیحات محصول ۳۰۰ واژه، با قید کامل امکانات، عملکرد و موارد خاص در صورت وجود. (توسط ناظر قابل اصلاح و بهبود است)
  • استفاده از تگ‌های هدینگ جهت تیترهای توضیحی محصول طبق اصول سئو. (توسط ناظر قابل اصلاح و بهبود است)
  • ارائه پیش نمایش محصول (می‌تواند ویدیو یا حتی نسخه اجرا شده زنده محصول باشد)

تولیدکننده(فروشنده) ارجمند: در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال نسب به شرایط فروش فایل، هم اکنون پیام خود را از، پایین صفحه، سمت راست، با کلیک بر روی آیکون گفتگو، ثبت نمایید، حداکثر طی کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ درخواست شما ارسال خواهد شد.